Forex Inwestycje Kryptowaluty Opcje binarne

exbino

eXbino rozpoczęło swoją działalność na rynku polskim w 2011 roku. Była to pierwsza polskojęzyczna platforma z pełnym polskim supportem. Główną zaletą eXbino jest wyspecjalizowana kadra. Większość inwestorów od samego początku inwestuje pod okiem tego samego opiekuna konta, co pozwala na budowanie trwałych relacji i podnoszenie umiejętności z każdym kolejnym miesiącem inwestowania.

Oferowane przez nich szkolenia oraz obsługa klienta dostosowywane są do wiedzy użytkownika. Wszystkie środki klientów przechowywane są na oddzielnych subkontach, a wszystkie konta bankowe należące do marki Seymour znajdują się w bankach na terenie UE.

eXbino szczyci się swoją 100% wypłacalnością. Nigdy w całej historii platformy nie było ani jednej skargi na problemy z wypłatą środków. Weryfikacja konta użytkownika przeprowadzana jest tylko podczas pierwszej wypłaty zarobionych pieniędzy i ma na celu bezpieczeństwo środków inwestora. Wszystkie kolejne wypłaty zysków realizowane są już na bieżąco bez żadnych dodatkowych weryfikacji.

eXbino to nie tylko inwestorzy ale także również partnerzy, reklamodawcy (m.in. Google, Facebook) oraz współpracujące z nami firmy zajmujące się np procesowaniem transakcji finansowych (banki, operatorzy kart płatniczych visa i mastercard, portfele internetowe Skrill, Neteller itp.). Każdorazowo przed podpisaniem umowy eXbino musiało przedstawić komplet dokumentów świadczących o legalności prowadzenia działalności, transparentności oraz wypłacalności.

Opinie o exbino

W ciągu ostatnich 5 lat wypracowali sobie miano solidnej i wiarygodnej marki podnosząc równocześnie jakość świadczonych przez nas usług.

Klienci mają do dyspozycji nowoczesne i profesjonalne środowisko inwestycyjne, umożliwiające działania na rynkach finansowych, w oparciu o opcje binarne. Oferowane przez nas instrumenty transakcyjne dają niemal nieograniczone możliwości handlu na opcjach, dzięki którym inwestorzy mogą w prosty sposób kontrolować ryzyko i potencjalne zyski posiadając szeroki wachlarz instrumentów na dowolny okres inwestycji.

Cechy platformy eXbino:

 • Całkowita funkcjonalność i obsługa bezpośrednio w przeglądarce internetowej
 • Brak potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania
 • Przyjazny i intuicyjny interfejs użytkownika
 • Bogata oferta instrumentów i narzędzi inwestycyjnych
 • Natychmiastowe rozliczanie transakcji w trybie automatycznym
 • Najszybsze w branży księgowanie depozytów i realizacja wypłat
 • Automatyczne zabezpieczenie nietrafionej transakcji w wysokości do 15%
 • Spot follow – funkcja pozwalająca na kopiowanie najlepszych inwestorów, dzięki czemu korzystasz z doświadczenia najlepszych i zarabiasz jeszcze więcej
 • Specjalna oferta – dodatkowe 5% zwrotu z inwestycji dla klientów VIP

eXbino.com jest marką należącą do Seymour B.V., nr rejestracyjny firmy 9990425, adres 19 Leyden Street, London E1 7LE, United Kingdom.

Poznaj opcje binarne na platformie eXbino

Opcje binarne to nowoczesna metoda inwestowania, dająca możliwość wejścia na największe światowe rynki nawet z niewielką kwotą kapitału. W ciągu ostatnich kilku lat zyskała uznanie zarówno początkujących, jak i doświadczonych inwestorów, a grono jej zwolenników nieustannie rośnie. Główną zaletą charakteryzującą opcje binarne jest ich prostota, która umożliwia efektywne inwestowanie nawet początkującym inwestorom, nie posiadającym jeszcze doświadczenia w tej materii.

Platforma inwestycyjna eXbino rozwijana jest zgodnie z sugestiami inwestorów, aby mogli skupić się na tym, co najważniejsze – inwestowaniu w opcje binarne w sposób, który przyniesie im najlepsze efekty.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, platforma opcji binarnych eXbino pozwala na inwestowanie w opcje binarne bez konieczności zapoznawania się ze skomplikowanym oprogramowaniem, a wszystko odbywa się z poziomu przeglądarki.

Inwestując w opcje binarne na platformie eXbino, nie musisz obawiać się o ukryte, dodatkowe koszty czy wysokie prowizje transakcyjne, a inwestor może osiągnąć zysk nawet do 90% na każdej pozycji.

Bezpieczne płatności

Platforma opcji eXbino uznaje bezpieczeństwo za jeden ze swoich głównych priorytetów. Stosują najwyższej klasy zabezpieczenia, abyś nie musiał obawiać się o bezpieczeństwo swoich środków.

Strona internetowa: www.exbino.com

Zacznij handlować na giełdzie z brokerem exbino!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ


Udostępnij innym:

Andrzej
Witaj :) Mam na imię Andrzej. Na co dzień pracuje w biurze, jednak po godzinach, lubię pisać opinie oraz recenzje, które właśnie możesz przeczytać na tej stronie.
http://recenzja.eu/

 1. Chyba zmienili dostawcę oprogramowania. Plusem z pewnością jest niskie minimum wpłaty bo tylko 50pln

 2. Exbino to złodzieje, wszystkich przestrzegam!!! Od 3 miesięcy nie jestem w stanie odzyskać moich wpłaconych pieniędzy. Nikt nie odpisuje i nikt nie oddzwania!

  1. Mam u nich konto od ponad roku, na początku 2018 zmieniali dostawce oprogromawnia, z stąd też opóźnienia z wypłatami. Teraz wszystko jest płynnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.