Gry

g2a

G2A (pełna nazwa G2A.COM) – platforma aukcyjna specjalizująca się w grach komputerowych. Firma ma sześć oddziałów: w Hongkongu, Rzeszowie, Krakowie, Utrechcie, New Dehli i Szanghaju, w których zatrudnia ponad 700 pracowników. Na platformie G2A.COM użytkownicy mogą kupować i sprzedawać produkty tylko w wersji cyfrowej, w formie kluczy aktywacyjnych. Najpopularniejszymi produktami są obecnie cyfrowe klucze do gier (na konsole oraz komputery osobiste), oprogramowanie, karty pre-paid oraz przedmioty do gier.

Warto podkreślić, że na G2A kupujemy wyłącznie oryginalne i legalne gry, pochodzące z oficjalnych dystrybucji. To samo tyczy się różnego rodzaju kodów doładowujących, na przykład dla popularnego Xbox Live Gold, czyli abonamentu dającego dodatkowe przywileje użytkownikom konsol od Microsoftu.

G2A jest obecnie tak naprawdę największym światowym sprzedawcą gier używanych, ale i cyfrowych dystrybucji, dzięki przede wszystkim dużo niższym cenom. Wiele osób często zastanawia się nad tym jakim cudem gry, które u producenta kosztują spore pieniądze, w tym miejscu można kupować z naprawdę dużymi rabatami. Warto zacząć przede wszystkim od tego, że duża część sprzedawców w serwisie to osoby prywatne, które sprzedają swoje używane gry, bądź też gry, które zostały podarowane i okazały się nietrafionym prezentem.

Modne jest dzisiaj także dodawanie bonusowych gier do pudełek w postaci właśnie kluczy. Nie do każdego taka gra może trafić, ale G2A daje właśnie możliwość spieniężenia klucza, który na pewno dzięki temu kosztować będzie mniej.

O tym jak popularny jest portal świadczy przede wszystkim ogromna liczba ofert, jakie można tam odnaleźć. Bez problemu kupimy nowsze i starsze gry pudełkowe oraz w wersjach cyfrowych. Znajdziemy dystrybucje na różne regiony świata, a i skorzystamy z bardzo łatwego porównania cen, które pozwoli nam wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę.

Strona internetowa: www.g2a.com

Kupuj i sprzedawaj: gry PC, oprogramowanie, karty podarunkowe!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ


Udostępnij innym:

Andrzej
Witaj :) Mam na imię Andrzej. Na co dzień pracuje w biurze, jednak po godzinach, lubię pisać opinie oraz recenzje, które właśnie możesz przeczytać na tej stronie.
http://recenzja.eu/

Komentarze o “g2a”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.