Ankiety

gfk

Instytut GfK Polonia jest polskim oddziałem Grupy GfK, powstałym w 1990 r. Prowadzimy badania marketingowe dla wszystkich sektorów gospodarki, dostarczając wiedzę niezbędną do podejmowania decyzji biznesowych.

„Wyzwolić głos konsumentów” – ta idea przyświeca całej Grupie GfK, już od jej powstania w 1934 roku. Dziś GfK jest jedną z największych firm badawczych na świecie obecną w ponad 115 krajach. Grupa GfK jest dostawcą informacji wykorzystywanych w różnych sektorach gospodarki, niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji.

GfK Internetowy Panel Konsumencki – opinie

GfK między innymi zajmuje się badaniami konsumenckimi, zwanymi też Custom Research. Jednym z badań prowadzonych przez tę część Instytutu jest Internetowy Panel Konsumencki. Tworzą go zarejestrowani uczestnicy, zwani panelistami. Dzięki współpracy z nimi mamy możliwość poznawania zwyczajów zakupowych Polaków.
Uczestnicy panelu raportują na bieżąco zakupy wybranych produktów i usług. Czasami uczestnicy biorą również udział w krótkich ankietach związanych z zakupami.

Ok, ale teraz do konkretów. Jak to wszystko działa?

Każdy z nas robi zakupy, może nie zawsze codziennie ale chociaż z 2/3 razy w ciągu tygodnia.

gfk Po akceptacji naszego zgłoszenia, dostajemy urządzenie (wysyłane kurierem + cała instrukcja = wszystko za darmo, ale urządzenie nadal jest ich własnością, dają je nam tylko na wypożyczenie), która umożliwia skanowanie kodów kreskowych z produktów, które zakupiliśmy (zakupy na wagę również są skanowane, ale przy pomocy katalogów). Trzeba dodatkowo podać nazwę sklepu, ile wydaliśmy, czy produkt był w promocji itp.

Dodatkowo punkty można zyskać instalując aplikacje na tablecie/komputerze czy też telefonie. Punkty można wymienić na nagrody albo gotówkę. Do wyboru jest prawie 160 upominków w różnych tematykach:

gfk

Za aktywne:
– skanowanie produktów dostaje się 25 punktów / tydzień
– zainstalowana aplikacja na telefonie 10 punktów / tydzień
– zainstalowana aplikacja na komputerze 10 punktów / tydzień

+ dodatkowo pojawiają się różne ankiety, za które również dostaje się dodatkowe punkty. Również nagradzają w formie pieniężnej oraz punktowej za „aktywnych” użytkowników.

gfk

Kto może wziąć udział w badaniach GFK?

– Jednoosobowe gospodarstwa domowe w wieku do 60 lat
– Gospodarstwa, w których osoby wnoszące najwyższy dochód (głowy rodziny) są w wieku do 29 lat lub między 50-59 lat.
– Rodziny tworzące 5-osobowe i większe gospodarstwa domowe, bez względu na wiek głowy gospodarstwa domowego.
Trzeba wypełnić ankietę, dopiero na jej podstawie stwierdzą, czy Wasze gospodarstwo domowe spełnia ich kryteria.

Strona internetowa: www.mojezakupy.gfk.pl

Chcesz zacząć zarabiać na wypełnianiu ankiet? Zarejestruj się!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAREJESTRUJ SIĘ


Udostępnij innym:

Andrzej
Witaj :) Mam na imię Andrzej. Na co dzień pracuje w biurze, jednak po godzinach, lubię pisać opinie oraz recenzje, które właśnie możesz przeczytać na tej stronie.
http://recenzja.eu/

  1. Fajny sposób na dodatkowy zarobek i właściwie to nic nie trzeba robić specjalnie. Zakupy przeciez każdy robi na co dzień 🙂

  2. Niestety trzeba dopraszać się o należne nagrody. Już ponad miesiąc czekam na bon. Infolinia ciągle obiecuje i nic z tego.

  3. Trzeba się dopraszać o należne nagrody. Już ponad miesiąc czekam na bon.

    1. Z tego co wiem, mieli rezygnować z nagród, ale z powrotem jednak je przywrócili, lecz w mniejszej ilości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.