Gry

KINGUIN

Platforma godna zaufania

Misją Kinguin jest zapewnianie sprzedawcom i kupującym z całego świata możliwości bezproblemowego handlu grami wideo po uczciwych cenach na innowacyjnej platformie.

Od uruchomienia na początku 2013 roku, Kinguin bardzo szybko stał się największą alternatywą dla platform takich jak Steam, Origin i Battle.net dzięki ponad 4 milionom oddanych klientów.

By zapewnić maksymalną satysfakcję, klienci mogą skorzystać z naszego opcjonalnego Programu Ochrony Klienta dającego 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Dodatkowo wysoko wykwalifikowany zespół wsparcia klienta zajmuje się wszystkimi sprawami za pomocą czatu na żywo.
Działalność charytatywna

Unikalne wydarzenia, takie jak np.: Kinguin Guinness World Record czy turnieje Kinguin For Charity, organizowane wspólnie z zaufanymi organizacjami takimi jak the Child’s Play Foundation, zapewniają fundusze potrzebne do wspierania dzieci w ich walce z chorobami.
Przestrzeganie zasad

Kinguin w 100% przestrzega międzynarodowych i lokalnych praw w każdej głównej jurysdykcji, włącznie z Dyrektywą Unii Europejskiej 2008/8/EC, według której VAT na usługi telekomunikacyjne, usługi nadawcze radiowe i telewizyjne oraz usługi elektroniczne dostarczane przez dostawcę posiadającego siedzibę w lub poza Unią Europejską osobom niebędących podatnikami i zamieszkującymi na terenie Unii Europejskiej, będzie naliczany również w kraju członkowskim, z którego pochodzi klient.

Kinguin Limited
8/F, On Hing Building, 1 On
Hing Terrace, Central Hong Kong

Strona internetowa: www.kinguin.net

Kinguin.pl – oszczędzaj na każdej grze

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ KUP TERAZ


Udostępnij innym:

Andrzej
Witaj :) Mam na imię Andrzej. Na co dzień pracuje w biurze, jednak po godzinach, lubię pisać opinie oraz recenzje, które właśnie możesz przeczytać na tej stronie.
http://recenzja.eu/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.