Programy partnerskie

Lead Network

LeadNetwork.pl (dawniej HotCash.pl) to specyficzna sieć programów partnerskich, których głównym źródłem dochodu są subskrypcje SMS. Znaczy to tyle, że za jej pośrednictwem możemy promować serwisy, które zachęcają do wysłania SMSa typu premium, który kosztuje od kilku do kilkudziesięciu złotych. Jako nasze wynagrodzenie otrzymujemy prowizję od każdego wysłanego SMSa. Trzeba przyznać, że wiele z dostępnych w LeadNetwork serwisów wygląda na takie, które starają się wykorzystać naiwność odwiedzających użytkowników i „wyłudzić” od nich subskrypcję. Dla wielu afiliantów promocja tego typu programów partnerskich jest nie do przyjęcia. Mimo wszystko Ci, którzy decydują się na tą niszę mogą liczyć na solidne przychody.
Baner #7
Szczegóły programu LeadNetwork

Oczywiście LeadNetwork to nie tylko subskrypcje SMS. Poza tym możemy sprzedawać ebooki typu „Jak rzucić palenie” lub odsyłać użytkowników na inne serwisy w zamian za wynagrodzenie za każde kliknięcie. Mimo wszystko premium SMS to zdecydowanie przeważająca liczba programów dostępnych w LeadNetwork.

Jakiego typu programy mamy dostępne w sieci? Możemy podzielić je na kilka kategorii, co z resztą zostało dokonane w panelu partnerskim programu.

Facebook – programy przeznaczone do promocji na facebooku. Np. strona, na której można sprawdzić jakie osoby przeglądały Twój profil na facebooku.
Gry – gry przeglądarkowe, w których można wygrać nagrodę (w zamian za sms).
Konkursy – różnego typu konkursy, np. Wygraj iPhone 5.
Upload plików – serwisy, w których możemy udostępniać własne pliki i zarabiać na ich pobieraniu.
Streaming – serwisy w których możesz udostępniać własne filmy, aby je odtworzyć użytkownicy będą musieli wysłać SMS.

To oczywiście nie wszystkie programy dostępne w LeadNetwork, jednak obsługa programu cały czas dodaje nowe programy, dlatego najlepiej sprawdzić obecnie dostępne serwisy na stronie LeadNetwork.
Prowizje

Mamy dostępne trzy modele wynagrodzeń – CPL (płatność za lead), CPS (płatność za sprzedaż), CPC (płatność za kliknięcie). Model CPL dotyczy przede wszystkim subskrypcji SMS.

CPL

W tym wypadku mamy możliwość wyboru wysokości i formy naszej prowizji. Dostępne są dwie formy płatności SMS – subskrypcja i zwykły premium SMS.

W zwykłym modelu premium SMS otrzymujemy jednorazową prowizję za wysłanego SMSa. W przypadku subskrypcji SMS otrzymujemy prowizję trzy razy w tygodniu do momentu, aż osoba, która wysłała SMS nie zrezygnuje z usługi.
Ponadto mamy możliwość wyboru naszej prowizji – 1,50 zł, 3,50 zł, 7 zł oraz 10 zł. Z reguły dwie najniższe wartości zarezerwowane są na subskrypcję SMS. Warto pamiętać również o tym, że im większa nasza prowizja, tym więcej za SMSa zapłacą poleceni przez nas internauci.

CPS

Tutaj otrzymujemy prowizję za sprzedaż np. ebooków. Obecnie dostępne programy oferują prowizję w wysokości od 8 zł do 29,50 zł za sprzedaż.

CPC

Tutaj otrzymujemy wynagrodzenie za każde kliknięcie w link polecający. Stawka wynosi 0,05 zł.

Warto wspomnieć również o drugim poziomie, w którym zarabiamy 5% od zarobków poleconych przez nas partnerów.
Płatności / Rozliczenia

Z LeadNetwork współpracować mogą zarówno osoby fizyczne jak i firmy. Firmy rozliczają się standardowo na podstawie faktur VAT, natomiast osoby fizyczne mogą dokonywać wypłat na podstawie umowy o dzieło.

Próg wypłat wynosi 50 zł. W przypadku umów o dzieło jest to 300 zł.

Wypłaty dokonywane są za pośrednictwem konta PayPal lub przelewem bankowym.
Strony sprzedażowe

Strony sprzedażowe wyglądają dosyć dobrze. Pomimo tego, że jest ich dosyć dużo to wszystkie zbudowane są w podobny sposób. Są przejrzyste i skutecznie zachęcają do wykonania konkretnej akcji, co widać po raportach partnerów na forach internetowych, w których współczynnik konwersji wygląda naprawdę dobrze.
Materiały reklamowe

Warto pochwalić twórców programu za przygotowanie zestawu narzędzi, który świetnie pasuje do tego typu programów.

Po pierwszy do dyspozycji mamy banery graficzne oraz linki tekstowe. Czyli podstawa w każdych działaniach afiliacyjnych.

Jednak to co naprawdę zasługuje na uwagę to Gateway (Content Locker), który pozwala nam na umieszczenie okienka z płatnościami SMS na własnej stronie. Dzięki temu nie musimy odsyłać użytkowników na zewnętrzny serwis, ale możemy wykorzystać ruch generowany bezpośrednio na naszej stronie.

Drugie narzędzie jest szczególnie przydatne dla serwisów zawierających filmy oraz nagrania video. Mowa tutaj o narzędziu Video Locker, które pozwala na umieszczenie na własnej stronie okienka z filmem video wymagającym od użytkowników wysłania SMSa.
Support

Support można zaliczyć na duży plus. Do dyspozycji mamy indywidualnego Account Managera, z którym możemy kontaktować się poprzez email, GG i numer telefonu. Dodatkowo w panelu mamy do dyspozycji formularz kontaktowy. Odpowiedzi otrzymujemy dosyć szybko.

Dodatkowo warto pochwalić właściciela sieci LeadNetwork, który często sam odpowiada na pytania użytkowników na forach internetowych.
Zasięg

Programy dostępne w sieci są w większości przeznaczone dla internautów z Polski, jednak jest również kilka programów o zasięgu globalnym.
Wiarygodność / Opinie

LeadNetwork długo działa na naszym rynku i zdążył zaliczyć już wpadkę, kiedy to firmie zablokowano konto w systemie płatniczym, uniemożliwiając w ten sposób dokonanie wypłat. Jednak od tego czasu sieć została przejęte przez firmę Karcz-Provider i jak na razie działa wyśmienicie. Wypłaty realizowane są na czas, program cały czas się rozwija i gwarantuje świetny support. Potwierdzają to opinie użytkowników publikowane na forach internetowych.
Podsumowanie

LeadNetwork to bardzo dobry program partnerski dla osób, które nie mają skrupułów jeśli chodzi o zarabianie w sieci. Gdy jesteśmy „dogadani” z naszym sumieniem, wówczas możemy zarobić na LeadNetwork dużo. Z punktu widzenia konstrukcji i działania programu trudno mu cokolwiek zarzucić, dlatego nie oceniając moralnych aspektów programu możemy go ocenić naprawdę bardzo dobrze.

Strona internetowa: www.lead.network

Lead.Network – Sieć Afiliacyjna | Programy Partnerskie

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ


Udostępnij innym:

Andrzej
Witaj :) Mam na imię Andrzej. Na co dzień pracuje w biurze, jednak po godzinach, lubię pisać opinie oraz recenzje, które właśnie możesz przeczytać na tej stronie.
http://recenzja.eu/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.