Kulturystyka

Mass Extreme

Mass Extreme to numer jeden wśród nowoczesnych preparatów pozwalających szybko i skutecznie zbudować masę mięśniową. Produkt wykorzystuje opatentowaną formułę Pro Growth Active + Massive Testo Activator o udowodnionym działaniu. Wszystkie składniki zostały dobrane tak, by razem stworzyć formułę, która błyskawicznie dodaje energii, wydłuża czas treningu, umożliwia wykonywanie dodatkowych powtórzeń i stymuluje organizm do budowania dobrze zarysowanych mięśni. Na rynku nie znajdziesz drugiego tak kompleksowo działającego środka.

MASS EXTREME
JEDYNY SUPLEMENT JAKI POTRZEBUJESZ DO ZBUDOWANIA MASY MIĘŚNIOWEJ

Mass Extreme to nowoczesny produkt budujący masę mięśniową, pomaga szybko i spektakularnie stworzyć rzeźbę ciała, dodaje energii i pozwala na bardziej intensywny trening, dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą budzić respekt,
dla każdego faceta, dla którego liczy się siła i moc!

Mass Extreme to unikalna kombinacja silnie działających substancji, która natychmiast dodaje energii. Efekt widoczny od razu! Wyciskasz więcej na siłowni, a Twoje mięśnie szybciej rosną!
mass extreme
Skład Mass Extreme został tak dobrany, aby zapewnić jak najszybszy, a jednocześnie efektowny oraz bezpieczny – dla organizmu – rozrost masy mięśniowej. Przede wszystkim: ekstrakt Fenugreek, który odpowiedzialny jest za zwiększenie syntezy glikogenu w komórkach mięśniowych, pozwalając na gromadzenie się w nich komórek zwiększających objętość mięśni. Za ich wzrost i stymulacje odpowiada kwas fosfatydowy. 5 – Deoksy – adenozylokobalamina, z kolei, dba o ich przyrost w trakcie aktywności fizycznej.

Dodatkowo, kwas 4-amino butanowy zwielokrotnia wydzielanie naturalnego hormonu wzrostu, korzystnie wpływa na poziom sił, oraz usprawnia wydolność poprzez przetwarzanie tłuszczu w energię.

Ponadto, kwas D-asparaginowy zwiększa wydzielanie testosteronu, który intensyfikuje treningi i wzmacnia ich rezultaty, a ekstrakt Korzenia Maca potęguje poziom energii oraz zwiększa wytrzymałość fizyczną organizmu.

Regularne przyjmowanie preparatu to wymierne korzyści:

  • wzrost masy mięśniowej nawet o 96%
  • zwiększenie mocy o 30 %, co umożliwi jeszcze bardziej intensywne treningi
  • ładna i wyrzeźbiona sylwetka

Jak należy stosować preparat?

Każdego dnia, należy przyjmować dwie kapsułki Mass Extreme na pół godziny przed posiłkiem, popijając je szklanką wody.

Strona internetowa: www.massextreme.pl

Najlepszy suplement na budowanie masy mięśniowej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAMÓW TERAZ


Udostępnij innym:

Andrzej
Witaj :) Mam na imię Andrzej. Na co dzień pracuje w biurze, jednak po godzinach, lubię pisać opinie oraz recenzje, które właśnie możesz przeczytać na tej stronie.
http://recenzja.eu/

Komentarze o “Mass Extreme”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.