Programy antywirusowe

McAfee

McAfee jest jedną z wiodących, niezależnych firm w branży cyberbezpieczeństwa. Zainspirowana siłą współpracy, firma McAfee tworzy rozwiązania dla firm i osób indywidualnych, dzięki którym świat staje się bezpieczniejszy. Dzięki tworzeniu rozwiązań, które działają z produktami innych firm, McAfee pomaga przedsiębiorstwom projektować w pełni zintegrowane cyfrowe środowiska, gdzie ochrona przed zagrożeniami oraz ich wykrywanie i usuwanie są przeprowadzane w tym samym czasie i we współpracy. Dzięki ochronie wszystkich urządzeń użytkowników, McAfee zabezpiecza ich życie cyfrowe zarówno w domu jak i poza nim. Dzięki współpracy z innymi graczami w branży cyberbezpieczeństwa, McAfee przoduje w staraniach przeciwko cyberprzestępcom dla dobra wszystkich.

McAfee program antywirusowy

W przeciwieństwie do McAfee Total Protection nie ma opcji monitorowania sieci oraz nie sprawdza łączy w wiadomościach.

mcafeeNajtańszą opcją ochrony antywirusowej przez firmę jest program McAffe VirusScan Plus. Nie zawiera on wszystkich opcji, które zawierają wcześniej wymienione programy, czyli: funkcji rodzicielskiej, ochrony przed otrzymywaniem spamu, tożsamości, czy też monitorowania sieci. Oprogramowanie chroni przed niebezpieczeństwami, końmi trojańskimi oraz wirusami z Internetu. Ponadto program zawiera filtry antyspamowe, które wykrywają spam.

Rodzice mogą ustawić granice, do jakich dziecko może korzystać z Internetu tzn. ograniczenie dostępności niektórych stron internetowych oraz czas, w jakim dziecko może korzystać z Internetu. Ponadto rodzice mogą przeglądać, jakie strony odwiedza ich pociecha. Program zabezpiecza także ważne dane, dzięki temu nawet w wyniku kradzieży czy innych niespodziewanych okoliczności użytkownik będzie mógł te dane odzyskać.

Oprócz tego dane w komputerze chronione są przed hakerami. Drugim oferowanym przez firmę oprogramowaniem jest McAffe Internet Security, który również chroni prze wirusami, szkodliwymi oprogramowaniami, włamaniami hakerów.

Strona internetowa: www.mcafeestore.com

Zainstaluj najlepszy program antywirusowy!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ KUP TERAZ


Udostępnij innym:

Andrzej
Witaj :) Mam na imię Andrzej. Na co dzień pracuje w biurze, jednak po godzinach, lubię pisać opinie oraz recenzje, które właśnie możesz przeczytać na tej stronie.
http://recenzja.eu/

Komentarze o “McAfee”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.