Programy partnerskie

MyLead

Poczynania MyLead obserwujemy już od dłuższego czasu. Firma z obsługi jedynie serwisów pod kątem premium SMS przekształciła się w prawdziwy kombajn zarobkowy. Serwis oferuje większość modeli zarobkowych dostępnych na rynku, takie jak SMS, CPS, CPL czy PPI. W MyLead znajdziemy oferty w najróżniejszych kategoriach, które możemy wybierać i edytować pod własne potrzeby. Jak MyLead sprawdza się w praktyce? Sprawdźmy to.
MyLead posiada produkty z różnych kategorii (od mody i kosmetyków po sport i podróże) i grup wiekowych, dzięki czemu idealnie dopasuje się do tematyki Waszego zaplecza reklamowego. Programów jest ponad 450, więc z całą pewnością wybierzecie coś dla siebie. Do Waszej całodobowej dyspozycji oddany jest rozbudowany panel partnera – Centrum Zarządzania. Dostępne są również rozbudowane statystyki wraz z generatorem raportów, które pozwolą Wam dokładnie prześledzić Waszą skuteczność oraz wyciągnąć z niej wnioski. MyLead posiada system wsparcia nowych użytkowników portalu. Po zarejestrowaniu się otrzymacie dostęp do specjalnego poradnika, który wprowadzi Was w świat zagadnień zarobku online.

Prowizje
Serwis wspiera następujące modele płatności: SMS (subskrypcje i Premium SMS), IVR (rozmowa telefoniczna), chat SMS, CPS (sprzedaż produktów w zamian za procent ze sprzedaży), CPL (lead za wypełnienie formularza), CPA (wykonanie akcji, na przykład wypełnienie formularza), a także PPI (pieniądze za zainstalowanie aplikacji). MyLead posiada też programy pod ruch zagraniczny.

SMS

W SMS istnieją 3 modele: SMS Premium, SMS MT i SMS MT z odnowieniami. SMS Premium to jednorazowa płatność, którą wykonuje użytkownik wchodzący na stronę sprzedażową. Wysyła on SMS na określony numer, w odpowiedzi dostaje kod weryfikujący. Przepisuje go i otrzymuje dostęp do zakupionej treści. Dla nas również jest to jednorazowy lead (od 1,50zł do 10zł). SMS MT to subskrypcja, gdzie nasz klient otrzymuje cykliczne wiadomości tekstowe i za każdą z nich płaci. Możliwe jest tutaj wybranie modelu zapisania się, gdzie otrzymujecie jednorazowego leada (od 6zł do 15zł) lub skorzystanie z odnowień, gdzie dostajecie niższą kwotę za zapisanie się, ale jeśli klient nie wyłączy subskrypcji, to będziecie otrzymywać pieniądze za każdego SMS-a (od 2zł do 9zł), który zostanie do niego wysłany.

IVR i chat SMS

IVR to rozmowa telefoniczna, a chat SMS to wymiana wiadomości między klientem, a pracownikiem call center. Zysk za rozmowę to od 2zł do 3zł, a za każdą wiadomość 1zł. Oznacza to, że jeśli klient wyśle 30 wiadomości, to mamy 30zł czystego zysku.

CPS

Tutaj otrzymujemy prowizję za sprzedaż całej gamy produktów. Możemy wybierać z naprawdę mnóstwa kategorii i całego worka usług. Prowizje są procentowe i dochodzą do 32%.

PPI

PPI to nowy model, który MyLead wprowadziło niedawno. Polega on na tym, że klient pobiera aplikację z serwera i ją instaluje, a za każdą instalację otrzymujesz od 1,50zł do 7,10zł. Programy rzecz jasna nie są wirusami, są bezpieczne dla komputera użytkowników. Jest to model o tyle ciekawy, że osoba, która pobierze aplikację, zupełnie nic nie płaci, co przy zdecydowanej większości innych modeli musi mieć miejsce.

CPL

Dostępne są tutaj programy, w których klient musi wypełnić formularz lub zostawić swój adres e-mail. W większości przypadków dotyczy to umów z operatorami komórkowymi, z bankami bądź z firmami ubezpieczeniowymi. Prowizje za ten model są kolosalne, bo sięgają nawet 640 złotych.

CPA

W tym modelu użytkownik musi wykonać konkretną akcję, na przykład zapisać się do newslettera. Za takie akcje otrzymamy nawet 96 złotych.

Support
W razie jakichkolwiek problemów lub pytań w każdej chwili możecie skontaktować się z supportem poprzez chat, e-mail bądź komunikator Gadu-Gadu. Do Waszej dyspozycji jest wbudowane forum. Znajdziecie tam też rozbudowany FAQ, który odpowie na wszystkie najważniejsze pytania. Istnieje także blog, na którym regularnie zamieszczane są porady odnośnie zwiększenia ilości pieniędzy w Waszych kieszeniach.

Materiały reklamowe
Serwis posiada w swojej ofercie mnóstwo stron sprzedażowych. Niektóre z nich są produkcji własnej, jak te pod SMS, niektóre reprezentują znane, światowe marki. Wszystkie z nich jednak wyróżniają się wysoką jakością i mają bardzo dobrą konwersję.

Jeśli tworzysz swoje strony lub jesteś webmasterem, to MyLead pamiętał również o Tobie. Znajdziecie tam narzędzia, na czele z video i content locker-em, które pozwolą Wam umieścić panel płatności bezpośrednio na Waszym portalu. Przygotowane jest również postback API, dzięki któremu znacznie sprawniej odbywa się zarządzanie własnymi treściami, a także osobami, które dla Was pracują. Dołączone jest także „Centrum aplikacji”, które ułatwi Wam publikowanie treści na tablicach użytkowników Facebook.com.

Płatności i rozliczenia
MyLead zapewnia różne modele rozliczenia. Przede wszystkim na duży plus należy zanotować, że wypłaty realizowane są już od 50 złotych. W porównaniu do innych sieci afiliacyjnych jest to poziom bardzo niski i łatwo go zdobyć. Dodatkowo pieniądze wypłacane są w ciągu maksymalnie tygodnia, a najczęściej udaje się dostarczyć je w jedyne 48 godzin. Istnieje dostępność umowy o dzieło (osoby fizyczne) i faktur (firma). Nie musicie posiadać żadnej działalności gospodarczej.

Wiarygodność / Opinie
MyLead obsługuje firma Lead Investments Sp. z o.o. zlokalizowana w Poznaniu. Serwis działa już kilka lat na rynku i jest dobrze znany na forach o zarabianiu w sieci. Na większości z nich ma również swój oficjalny kanał kontaktu z partnerami. Jak możecie sami przeczytać, opinie na temat MyLead są głównie pozytywne, co dobrze świadczy o wiarygodności programu. Również kontakt z supportem zasługuje na plus. Dodatkowo serwis posiada już ponad 15 tysięcy partnerów.

Podsumowanie
MyLead to bardzo dobry program dla wszystkich, które chcą mieć wszystko w jednym miejscu. Serwis skupia wszystkie modele płatności, jednocześnie oferując naprawdę atrakcyjne stawki. Mnogość konfiguracji zarówno modeli płatności, jak i samych stron sprzedażowych robi ogromne wrażenie. Dodatkowo w razie jakiś problemów można odezwać się do obsługi partnera, która może pomóc właściwie we wszystkim, nawet w ustaleniu strategii reklamy.

W każdym razie MyLead z pewnością zasługuje na pochwałę i chwilę uwagi ze strony wszystkich afiliantów, którzy są zainteresowani zarabianiem nie tylko na subskrypcjach SMS.

Strona internetowa: www.lead.network

Lead.Network – Sieć Afiliacyjna | Programy Partnerskie

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ


Udostępnij innym:

Andrzej
Witaj :) Mam na imię Andrzej. Na co dzień pracuje w biurze, jednak po godzinach, lubię pisać opinie oraz recenzje, które właśnie możesz przeczytać na tej stronie.
http://recenzja.eu/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.