Ankiety

Opinie.pl

Przedstawiam kolejną stronę, na której można zarobić: Opinie.pl. Jest to jedna z wielu stron na której można zarobić, wypełniając ankiety.  Już na start, za samą rejestrację na stronie opinie.pl dostajemy 200pkt, a po wypełnieniu profilu dodatkowe 400pkt. Dodatkowo odpowiednie wypełnienie swojego profilu umożliwi dostawanie większej ilości ankiet.

Podstawową formą zarabiania na stronie opinie.pl jest oczywiście wypełnianie ankiet przez internet. Informacje o ich dostępności pojawiają się w panelu pod zakładką „Twoje ankiety”. Wystarczy kliknąć na ankietę, aby móc ją wypełnić i dostać za nią punkty. Przy wybranej przez nas ankiecie pojawia się informacja o jej tematyce, ilości punktów możliwych do zdobycia oraz orientacyjny czas potrzebny na wypełnienie. Oczywiście powiadomienia o nowych ankietach dostajemy również na adres e-mail, który podaliśmy przy rejestracji. Dzięki temu ankiety można wypełniać dosłownie w każdym miejscu i chwili (wystarczy tylko dostęp do internetu). Stawka za każde wypełnienie jednej ankiety to kilka złotych.

Wynagrodzenie za jedną wypełnioną ankietę zależy od czasu jej trwania. Im dłuższa ankieta, tym więcej punktów można za nią otrzymać.

opiniee

Wypełniaj ankiety i polecaj innym

Zapraszając znajomych do panelu opinie.pl możesz zwiększyć swoje zarobki. Za każdą osobę, która dołączy do serwisu z Twojego linku polecającego i będzie wypełniać prawidłowo ankiety, dostaniesz 20% Jej zarobków. W dodatku za aktywne promowanie strony, masz szansę znaleźć się w czołówce „ranking top 10 zapraszających”. Osoby, które zaproszą najwięcej osób dostają ciekawe nagrody rzeczowe o wartości ok. 200zł

opinie polecanie

Aby jeszcze dodatkowo zachęcić użytkowników do aktywności, są organizowane różnego rodzaju konkursy. Można w nich wygrać bardzo fajne nagrody rzeczowe np okulary VR (Virtual Reality). Zazwyczaj konkursy polegają na przygotowanie pracy graficznej lub odpowiedzi na pytanie.

Rejestracja na stronie opinie.pl jest prosta i oczywiście darmowa. Po założeniu swojego konta koniecznie trzeba wypełnić ankiety profilowe, które umożliwią pojawianie się dopasowanych do nas ankiet. Bez wypełnionych ankiet profilowych nie będziecie otrzymywać zaproszeń do badań.

Ile można zarobić wypełniając ankiety?

Zarobione punkty możemy wymienić na:
-doładowanie telefonu (od 4000)
-PayPal (od 10000)- 50 zł
-Przelew bankowy (od 10000)-50 zł

Strona internetowa: www.opinie.pl

Chcesz zacząć zarabiać na wypełnianiu ankiet? Zarejestruj się!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAREJESTRUJ SIĘ


Udostępnij innym:

Andrzej
Witaj :) Mam na imię Andrzej. Na co dzień pracuje w biurze, jednak po godzinach, lubię pisać opinie oraz recenzje, które właśnie możesz przeczytać na tej stronie.
http://recenzja.eu/

  1. Jestem mamą dwóch maluchów 02.2016 i 07.017 i mam stały dochód jednak chciałam sobie dorobić, choćby na pampersy:-) Zaczęłam wypełniać ankiety, i zapraszać znajomych. Dlatego wszystkim mamom (i nie tylko)majacym odrobinę wolnego czasu, polecam właśnie ten, sprawdzony i mój ulubiony. Link do rejestracji http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527062
    Osobiscie polecam nic do stracenia a pare groszy zawsze sie przyda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.